P, 7.03.2021
TURISTI UNELM ⟩ Kui «Avatari» maailma pesad oleks AirBnbs, maksaks need hingehinda James Cameroni lavastatud «Avatari» frantsiis, mille esimene film tuli välja aastal 2009, saab peagi täiendust nelja filmi näol, mis nüüdseks juba peaaegu purki on saadud. Filmid viivad vaataja seni vaid põgusalt nähtud imelise Pandora maailma kaugematesse paikadesse, mille esimesed avaldatud kaadrid ähvardavad koroona tõttu kodus passivatele rännuhingedelele eriti suure reisiigatsuse peale ajada.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
KINOKRÜPT ⟩ Kuidas kuulsa jõulufilmi staar Hollywoodi bosside käsul bordellis «mehistumas» käis MeToo kampaania on toonud päevavalgele palju koledusi, mida Hollywoodi telgitagustes korda on saadetud, ent võib olla täiesti kindel, et tegemist on kõigest nn jäämäe tipuga. Kahtlemata ei ole viimastel aastakümnetel siiski asjalood olnud nii hullud kui Hollywoodi algus- ja kuldaegadel, mil stuudiobosside võim oma alamate (sh näitlejate) üle oli absoluutne ning nende käsk seaduseks, olgu see siis kuitahes nilbe või ebameeldiv.
Suur lugu
NÄDALA NÄITLEJA ⟩ Gal Gadoti tõus tippu: kuidas lahinguvalmis Iisraeli missist sai mõne aastaga Hollywoodi jumalanna Kinodesse on jõudnud koroonaaja järgmine kauaoodatud Hollywoodi suurfilm, vaatemänguline «Wonder Woman 1984» – juba terve aasta jagu edasi lükatud DC koomiksifilm Warner Brosilt, mille peaosas särab Iisraeli päritolu näitlejanna Gal Gadot. Kuidas õnnestus välismaalasest kaunitaril end vaid mõne aastaga Hollywoodi üheks enimteenivaks naisnäitlejaks üles töötada?