K, 30.09.2020

TREILER ⟩ Serbia komöödias «Hotell Belgrad» ärhardab rahajõmmi naisevõtt ja mafioosost äi

«Hotell Belgrad»

FOTO: Filmiplakat

20. märtsist linastub Eesti kinodes Vene-Serbia kultuskomöödia «Rahajõmmi piinad» loojate uus pöörane film «Hotell Belgrad» (Отель Белград), mis toob kinoekraanile ummavad Doonau kaldad, Belgradi imelised linnatänavad, pöörased seiklused, lõkkele löönud vana armuleegi, agressiivse tulevase mafioosost äiapapa, tüütu ja hüperaktiivse pulmadeks valmistuva pruudi ja hirmu kaotada miljonid.

Noor ja sarmikas Paša (Miloš Bikovitš) elab külluses. Pärides rikkalt vanaemalt kesklinna luksushotelli, on ta elu lausa lust ja lillepidu. Lõputud peod, šampanja ojadena ja kuumad tibid suudavad pimestada mõistuse ning tõmbavad tuurid nii üles, et ei saa enam õigeaegselt pidama. Harjudes eduka ettevõtja rolliga, sattub Paša ühel päeval nii täbarasse olukorda, kust pole pole enam lihtsalt võimalik välja rabeleda. Nimelt ähvardab teda naisevõtt!

Kõik algab sellest, et noormehega juhtub äpardus. Ta lõhub kogematta rariteetsete antikvaaresemete kollektsiooni, mis paraku kuulub Belgradi maffia bossile. Ainuke võimalus süü lunastada, on abielluda kurikaela tütrega, kes on juba Pašale silma peale pannud. Probleem on aga selles, et peigmees ei taha kohe üldse abielluda.

Keelduda Paša ei saa, sest muidu tehtaks ta söelapõhjaks. Pealegi on tulevane kaasa lausa papa koopia: kui miskit ei meeldi, teeb hoobilt vagaseks! Kuid nagu sellest veel vähe oleks. Paša kohtab nüüd ootamatult oma ekspruuti – reisiblogija Dašat (Diana Požarskaja).

Apollo Kinodes alates 20. märtsist 2020.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.