K, 28.10.2020

LEKKINUD KAADRID ⟩ Pahalase lõpp? Woody Harrelsoni tabas «Venom 2» võttel korralik kuulirahe

Woody Harrelson filmis «Venom» (2018)

FOTO: Filmikaader

Netti lekkisid telefoniga salvestatud kaadrid Andy Serkise lavastatud koomiksifilmi järje «Venom 2» võtetelt, kus Woody Harrelsoni kehastatud pahalane Cletus Kasady saab kerre korraliku kuulirahe. Kaadrid lekitas ei keegi muu kui kolleeg Tom Hardy ise oma Instagrami lehel.

Klipp jõudis üleval olla küll vähe aega, ent filmifännid said kauaoodatud hetkedest siiski omad koopiad tehtud. Kaadritaguses klipis näeme Harrelsoni tegelast  – keda tutvustati esimeses filmis alles päris lõpus ja üllatusena – üldsegi mitte tolle puna-mustas olekus, vaid hoopis harilikumas, harrelsonilikumas Hawaii-särgis. Stseenis tulistab politsei Kasady (teise nimega Carnage) pihta. 

Woody Harrelson filmi «Venom 2» võttel

FOTO: Instagram

2018. aasta sügisel ilmunud, Sony-poolsesse Marveli universumi otsa kuuluva koomiksimäruli järjes näeme taas peategelase, Venomiks muutuva ajakirjanikust Eddie Brocki rollis mõistagi Tom Hardyt. Kuuldavasti plaanib Sony filmis luua seoseid ka oma teiste Marveli tegelaste ehk Ämblikmehe ja Morbiusega – on ju ka Carnage üks Ämblikmehe põhivaenlasi ning milleks teda muidu üldse mängu tuua.

Maailma kinodes enam kui 850 miljonit dollarit kassatulu teeninud hittfilm ei saanud küll kriitikutelt kuigivõrd toetust, ent näitlejate karisma ja Marveli koomiksite menu kandis linaloo siiski edukalt välja ning järje tulek kuulutati välja kiiremini kui film kinodestki läinud oli. Nüüd on panused taas kõrgel ning järjelt loodetakse sama tulemust ja kirssi tordiga veel pealegi.

«Venom 2» jõuab kinodesse 2. oktoobril 2020. Teistes osades astuvad üles Michelle Williams, Reid Scott ning uue näona Naomie Harris.

Meenuta kurjakuulutavat klippi esimesest filmist, kus Harrelsoni tegelane tutvub Hardy tegelasega ning vanglast vabanedes veresauna lubab korraldada: