Sisuturundus

LOOSIMÄNG ⟩ Filmzone lennutab kaks vaatajat aasta pärast Hollywoodi Oscarite galale

Oscarite punane vaip on staaride saabumiseks valmis

FOTO: LUCY NICHOLSON/Reuters/Scanpix

Veebruarikuus telekanaleid Filmzone ja Filmzone+ vaatavate filmisõprade vahel läheb loosi enneolematult vinge auhind: pääse kahele Oscarite gala punase vaiba tseremooniale!

Filmzone on alates sellest aastast Oscarite eksklusiivne telekanal Balti riikides – äsjasõlmitud kolmeaastane leping tagab filmimaailma suursündmuse jõudmise siinsete televaatajateni nii otseülekannete kui ka korduste kaudu.

«Filmzone’il on suur au loosida esmakordselt koostöös Ameerika Filmikunsti- ja teaduste Akadeemiaga välja erakordne auhind – pääse kahele Oscarite punase vaiba tseremooniale Hollywoodis. Auhinna võitmiseks tuleb veebruarikuus vaadata Filmzone'i kanaleid (Filmzone ja Filmzone+), mis jagavad juhiseid loosimises osalemiseks,» teatab telekanal.

Mänguperiood kestab 24. veebruarini, mille järel valitakse välja üks õnnelik võitja, kes saab koos kaaslasega sõita 2021. aasta veebruaris Ameerika Ühendriikidesse Oscarite punase vaiba tseremooniale. Lisaks kannab Filmzone ka võitjate otsesed reisikulud.

Oscarite punase vaiba tseremoonia on filmimaailma suurim glamuuripidu, millel osalevad isiklikult megastaaridest näitlejad, nimekad lavastajad ja paljud teised juhtivad filmitegijad. Seal käib kogu maailma hindavate pilkude eest läbi juhtivate moe- ning ilukunstnike looming ning antakse stardipauk järgmistele rõiva-, meigi- ja moekunsti rahvusvahelistele trendidele.

Filmzone on saadaval kõigi juhtivate kaabeloperaatorite võrkudes üle Eesti. Juba täna öösel saab mõlemal telekanalil vaadata tänavust Oscarite galat.

Oscarid 2020 Filmzone'is

FOTO: Filmzone

Oscarite ülekanne Hollywoodist algab esmaspäeva, 10. veebruari varahommikul kell 01.30 staaride suurejoonelise saabumisega punasele vaibale ning jätkub kell 03.00 auhinnagala otseülekandega.

Vaata tänavuste nominentide nimekirju siit!

Oscarite Eesti teleülekandele ja sellele eelnevale punase vaiba ülekandele elab otsekajastuses vaatamata varasele kellaajale kaasa ka ülekande partner Apollo Kinoportaal otse Postimehe esilehel. Püsige meiega!