KUUM KÕLAKAS ⟩ Kas Billie Eilish laulab pühapäevasel Oscarite galal uut Bondi-laulu?
Ülekanne Filmzone'is!

Õde-venda Finneas O'Connell ja Billie Eilish Grammydel 2020

FOTO: Emma McIntyre/AFP/Scanpix

10. veebruari hommikul meie aja järgi Hollywoodis Dolby teatris toimuv suur Oscarite gala jõuab telekanali Filmzone eetris taas ka Eesti vaatajateni.

Suur filmiõhtu toob kokku kinomaailma tähtsaimad tegijad, nimekad lavastajad, produtsendid ja staarid. Nominentide hulgas on meisterlavastajad Martin Scorsese ja  Quentin Tarantino, parima meespeaosa auhinnale kandideerivad Antonio Banderas, Leonardo DiCaprio, Joaquin Phoenix, nagu ka parima naispeaosa eest võistlevad Scarlett Johansson, Charlize Theron, Renée Zellweger ja paljud teised filmimaailma kuulsad ning vägevad. Lisaks tänavustele auhinnasaajatele on laval ka eelmise aasta Oscari-võitjad Mahershala Ali, Olivia Colman, Regina King ning Rami Malek.

Muusikaliste numbritega esinevad teiste hulgas nii vanameister Elton John, kes kandideerib oma eluloofilmi «Rocketman» looga «I'm Gonna Love Me Again» parima filmilaulu Oscarile, kui ka äsja Grammydel puhta töö teinud, kõigest 18-aastane popfenomen Billie Eilish. Noorele supertalendile ja tema vennale ning muusikalisele partnerile Finneasele on muuseas usaldatud järgmise, aprillis kinodesse jõudva Bondi-filmi tunnusloo «No Time To Die» kirjutamine. Kõlakate kohaselt kuulebki uue loo esmaettekannet just Oscari-ööl!

Kinnitatud on ka Idina Menzeli ja Aurora parima filmilaulu Oscari-nominendi, «Lumekuninganna 2: Anna ja Elsa uued seiklused» tunnusloo «Into The Unknown» elav ettekanne.

Oscaritele eelnev punase vaiba tseremoonia on sõna otseses mõttes talve tähtsaim glamuuripidu, kus kogu maailma hindavate pilkude eest käib läbi kõigi juhtivate moe- ning ilukunstnike looming ning antakse stardipauk aasta uusimatele rõiva-, meigi- ja moekunsti rahvusvahelistele trendidele.

Otseülekannete eel, pool tundi pärast südaööd, on eetris rikkalikult illustreeritud Oscarite erisaade, mis tutvustab selle aasta peamisi auhinnakategooriaid ning nominente – parim film, parim meesosatäitja, parim naisosatäitja, parim meeskõrvalosatäitja, parim naiskõrvalosatäitja jne.

Filmzone on saadaval kõigi juhtivate kaabeloperaatorite võrkudes üle Eesti.

Filmzone on alates sellest aastast Oscarite eksklusiivne telekanal Balti riikides, teatab telekanal – äsjasõlmitud kolmeaastane leping tagab filmimaailma suursündmuse jõudmise siinsete televaatajateni nii otseülekannete kui ka korduste kaudu.

Oscarid 2020 Filmzone'is

FOTO: Filmzone

Oscarite ülekanne Hollywoodist algab esmaspäeva, 10. veebruari varahommikul kell 1.30 staaride suurejoonelise saabumisega punasele vaibale ning jätkub kell 3.00 auhinnagala otseülekandega.

Vaata nominente siit!

Oscarite Eesti teleülekandele ja sellele eelnevale punase vaiba ülekandele elab otsekajastuses vaatamata varasele kellaajale kaasa ka ülekande partner Apollo Kinoportaal otse Postimehe esilehel. Püsige meiega!

Filmzone on saadaval kõigi juhtivate kaabeloperaatorite võrkudes üle Eesti.

SUUR OSCARI-NÄDAL FILMZONE'IS

Suurele Oscarite galaööle eelneval nädalal jõuavad Filmzone'i ja Filmzone+ eetrisse Oscari-filmid ja kuldmehikestele nomineeritud (ja ka mõned Kuldgloobustel tähelepanu saanud) linateosed läbi aastate. 


FILMZONE'I KAVA:

E 3.02 «Hell or High Water» Oscar nom 

T 4.02 «In Bruges» Oscar nom 

T 4.02 «Deepwater Horizon» Oscar nom 

K 5.02 «Gangs of New York» Oscar nom 

K 5.02 «Arbitrage» Golden Globe nom 

N 6.02 «The Fighter» Oscar 

N 6.02 «Eastern Promises» Oscar nom 

R 7.02 «Stand Up Guys» Golden Globe nom 

R 7.02 «Tinker Tailor Soldier Spy» Oscar nom 

L 8.02 «Defiance» Oscar nom 

L 8.02 «Zero Dark Thirty» Oscar 

P 9.02 «3:10 to Yuma» Oscar nom 

P 9.02 «Hacksaw Ridge» Oscar


FILMZONE+ KAVA:

E 3.02 «The Hundred Year-Old Man Who Climbed Out of the Window and Disappeared» Oscar nom

E 3.02 «Los abrazos rotos» Golden Globe nom 

T 4.02 «The Artist» Oscar 

T 4.02 «Hyde Park on Hudson» Golden Globe nom 

K 5.02 «Nurse Betty» Golden Globe 

K 5.02  «The Aviator» Oscar 

N 6.02 «Gold» Golden Globe nom 

N 6.02  «Good Night, and Good Luck» Oscar nom 

R 7.02  «The Iron Lady» Oscar 

R 7.02 «Danny Collins» Golden Globe nom 

L 8.02 «Last Chance Harvey Golden» Globe nom

L 8.02 «La La Land» Oscar 

P 9.02 «The Deep Blue Sea» Golden Globe nom 

P 9.02 «Hope Springs» Golden Globe nom 

P 9.02 «Manchester by the Sea» Oscar