T, 27.10.2020

HUVITAV FILM ⟩ Mackenzie Davis ja Kristen Stewart mängivad geikomöödias lesbipaarikest

Kristen Stewart ja Mackenzie Davis

FOTO: SCANPIX

Kinodes jooksvate filmide «Vee all» ja «Kurjuse lapsehoidja» kangelannad Kristen Stewart ja Mackenzie Davis mängivad sel sügisel välja tulevas geikomöödias lesbipaarikest.

Ka näitlejana tuntud režissöör Clea DuValli lavastatav film kannab pealkirja «Happiest Season» ning hetkel filmivõtted juba käivad. Lisaks peagi 30-aastaseks saavale «Videviku» saagas tuntuks saanud Stewartile ja 33-aastaseks saavale «Terminaator: Sünge saatus» näitlejanna Davisele teevad linaloos Variety andmetel kaasa veel mitmed hetkel kuumad nimed: Alison Brie, Aubrey Plaza, Victor Garber, Dan Levy, Mary Steenburgen jt.

Romantilises komöödias plaanib Davise tegelane oma pruudi (Stewart) perekonna kokkusaamisel viimasele abieluettepaneku teha, ent ei oska aimatagi, et too veel kapist välja pole tulnud. 

Kui Kristen Stewart on ka isiklikus elus avalikult lesbiline (kuigi minevikus oli tal pikem suhe oma «Videviku» kaasstaari Robert Pattinsoniga), siis kanadalannast Davise eraelulised valikud teada ei ole. Küll aga kehastas Davis ka viimases Terminaatori-filmis selgelt ebatüüpilise orientatsiooniga tegelast, mis filmi omakorda teatavat armukolmnurgapinget tõi, ning on lesbilist tegelast kehastanud ka Netflixi seriaalis «Black Mirror».