«Grey anatoomia» tohter riputab pärast 15 aastat kitli varna

Justin Chambers seriaalis «Grey anatoomia»

FOTO: Kelsey McNeal/AP/Scanpix

Alates 2005. aastast haiglaseriaalis «Grey anatoomia» dr. Alex Karevi kehastanud Justin Chambers otsustas rolliga hüvasti jätta.

Tänavu 50-aastaseks saav viie lapse isa, kes on seriaalis mänginud päris algusest peale, lahkub omal valikul ning vabast tahtest, kirjutab Deadline

«Pole olemas ühtegi head hetke, et öelda hüvasti seriaalile ja rollile, mis on kujundanud viimased 15 aastat suuremat osa mu elust. Olen nüüdseks juba mõnda aega soovinud oma rolli- ja karjäärivalikuid mitmekesistada ning tunnen, et nüüd on aeg,» sõnas näitleja väljaandele saadetud kommentaaris. Ta tänas pöördumises seriaali loojat Shonda Rhimes'i ning endaga koos päris algusest peale sarjas vastu pidanud kolleege Ellen Pompeod, Chandra Wilsonit ja James Pickensit.

Konfliktsevõitu internina Seattle'i Grace'i haiglas alustanud dr. Alex Karevi elu möödus seriaalis tõusude ja langustega: kena välimusega matšotohter abiellus kaks korda, maadles oma minevikuga ning mässis end pidevalt pahandustesse, ent ujus viimaks pinnale hinnatud pediaatrina.

Meest nähti oma armastatud rollis viimati novembrikuus, kui eetrisse jõudis sarja 15. hooaja finaalosa. Kas näitleja naaseb veel ekraanile, et oma tegelaskuju loo otsad kokku tõmmata või mitte, saame näha, ent lootust on, et nii kaalukal karakteril lihtsalt haihtuda ei lasta.

«Grey anatoomia» näitlejad ja tegelased: Eric Dane (Mark Sloan), Kate Walsh (Addison Shepherd), T.R. Knight (George O'Malley), Ellen Pompeo (Meredith Grey), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sandra Oh (Cristina Yang), Katherine Heigl (Isobel 'Izzie' Stevens), Patrick Dempsey (Derek Shepherd), Isaiah Washington (Preston Burke), Justin Chambers (Alex Karev), James Pickens, Jr. (Richard Webber) ja Sara Ramirez (Dr. Callie Torres)

FOTO: Scanpix