Värske treiler: Kas nüüd meeldin teile? «Siil Sonic» ei näegi enam košmaarne välja

Siil Sonic

FOTO: Kuvatõmmis

Paramount Pictures avaldas täna kauaoodatud ametliku treileri kuulsa SEGA kangelase Siil Sonicu filmile, mis sel suvel suure skandaaliga ümbertegemisele läks

USA, Kanada ja Jaapani koostööfilmis ühendavad sinine ja ülikiire Sonic ning tema (inim)semu Tom (James Marsden) ühendavad jõud, et peatada maailmavallutamist planeeriv pahalane Doktor Robotnik (Jim Carrey). Sonicu jõudmist kinoekraanile on oodatud kaua ning algselt novembris kinodesse jõudma pidanud film valmistus tavaliseks kinotsükliks, kui esimese treileri peale vallandus totaalne hüsteeria, sest live-action Sonic sai liiga inimeselaadne ning lihtsalt võika välimusega. Paramount tegi õige otsuse: ohverdades paar kuud aega, otsustati Sonicu välimus terves filmis ära muuta. 

Nüüd on tulemus teie ees ning tuleb tõdeda, et ehkki treiler jutustab filmi praktiliselt lahti ja millegi erilisega siin tegu pole, siis antud juhul treiler vähemalt «toimib» ning Sonic näeb välja vahva, sõbralik ja siililaadne – nii, nagu oleks võinud kohe teha!

Meenuta eelmist treilerit, mis fänndi õudusest ahastusse ajas:

Apollo Kinodes alates 14. veebruarist 2020.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.