N, 1.10.2020

Pritsumeestel tuleb perekomöödias «Ära mängi tulega» metsikut lastekarja ohjeldada

«Ära mängi tulega»

FOTO: IMDB

Novembri lõpus jõuab Eestis kinoekraanile mehiselt humoorikas perefilm «Ära mängi tulega» (Playing With Fire), milles kamp tuletõrjujaid peab hakkama saama kamba taltsutamatute jõmpsikatega.

Kui eesrindlik tuletõrjeülem Jake Carson (John Cena) saabub koos oma suitsusukeldujatest eliitüksusega päästma kolme õde-venda, saab neile ruttu selgeks, et ka kõige pikem ja põhjalikum väljaõpe ei ole piisav valmistamaks neid ette seni suurimaks väljakutseks - lapsehoidmiseks.

Kuid teismeline Brynn, väike vennaväänik Will ja pisiõde Zoey ei ole hädas ainult tuleroaks langenud koduga, laste tulevikku ähvardab tumestada veelgi suurem kaotus.

Peagi saab selgeks, et omal moel on ummikus ka uljad kangelased ise. Jake, kes on küll vapraim tuletõrjuja ja suurepärane pealik, on täiesti lootusetu äpu isiklikes asjades, eriti neis, mis puudutavad vastassugu. Lobamokast ja hüsteerilisest Rodrigost (John Leguizamo) paistab olevat rohkem tülinat, kui abi ning hiiglasekasvu Axe (Tyler Mane) on arusaamatu tummahammas, kes üle ühe silbi suust ei poeta.

Meeste eraelu, töörutiin ja tuletõrjedepoo keeratakse pea peale ning vaprad tuletõrjujad saavad uue teadmise võrra rikkamaks–- nii nagu tuli, on ka lapsed metsikud ja ettearvamatud. Kas meestel jätkub piisavalt vaprust taltsutamatute lastega hakkama saamisel ja kuidas suhtub nohikust loodusteadlane Dr. Amy Hicks (Judy Greer) sellesse mürgeldavasse seltskonda oma naabruses?

Režissöör on Andy Fickman. Peaosades astuvad üles John Cena («Bumblebee»), Keegan-Michael Key («Kiskja»), John Leguizamo («John Wick 2»), Brianna Hildebrand («Deadpool»), Dennis Haysbert («Heat») ja Judy Greer («Jurassic World: Sauruste maailm»).

Apollo Kinodes alates 29. novembrist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.