Eesti treiler: Kuiv keskiga või «Pahad poisid kogu eluks»? Miami võmmikomöödia otsib vastust kummi- ja kuulivihinas

«Pahad poisid kogu eluks»

FOTO: IMDB

Ohjeldamatult naljakas ja nostalgiline võmmikomöödia «Pahad poisid kogu eluks» (Bad Boys For Life) jõuab Eesti publiku ette 17. jaanuaril. Täna ilmus filmile ka muhe eesti keelde tõlgitud värske treiler. 

Mike Lowery ja Marcus Burnett on nüüdseks mõlemad keskealised mehed, kel tuleb aga uues seikluses silmitsi seista ka vanade varjudega.

Marcus Burnett (Martin Lawrence) on nüüdseks politseiinspektor ning tema semu Mike Lowery (Will Smith) vaevleb keskeakriisi küüsis. Uues filmis tuleb neil lisaks oma probleemidele hakkama saada ka uue ja palju pakilisema murega, mis võrsub pealtnäha heast pakkumisest. 

Miami narkovõmmidest duo Marcus Burnetti ja Mike Lowrey kolmas action-seiklus tuleb välja 17-aastase pausi järel: «Pahad poisid 2» ilmus 2003 ning «Pahad poisid» esimene film aastal 1995.

Kui kaks esimest filmi lavastas režissöör Michael Bay («Transformerite» filmid, «Armageddon»), siis seeria kolmanda osa lavastamine usaldatud uue põlvkonna režissööride, ühiselt tegutsevate Belgia päritolu 30-aastase Adil El Arbi ning 32-aastase Bilall Fallah kätte, kes on hiljuti tandemina välja tulnud lühifilmiga räppar Wiz Khalifast ning narkofilmiga «Gangsta». Samade meeste kätte on usaldatud teisegi retrofrantsiisi uustulek, nimelt Eddie Murphy legendaarne «Beverly Hillsi võmm 4», mille kohta hetkel aga peale tuleb-kinnituse muud teada pole. 

Kusjuures, «Pahad poisid kogu eluks» on filmiseeria esimene, mis filmitakse üles digitaalselt (6K) ning standardiks saanud laiekraani formaadis (2,39:1) – kaks esimest filmi võeti üles 35 mm filmilindile.

Apollo Kinodes alates 17. jaanuarist 2020.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Meenuta eelmiste osade treilereid: