Treiler: Koomik Zach Galifianakise halenaljakast intervjuusaatest avaldub film

Zach Galifianakis

FOTO: Jordan Strauss / AP / Scanpix

USA koomiku ja näitleja Zach Galifianakise («Pohmaka» filmid» kümmekond aastat tagasi Internetis ülipopulaarseks saanud pilaintervjuude sari «Between Two Ferns» (milles mees tuntud inimesi kahe sõnajalataime vahel piinlike küsimustega praadis, millest ka sarja nimi) põhjal on tehtud film.

20. septembril Netflixis avalduvas filmis «Between Two Ferns: The Movie» teevad kaasa mitmed Hollywoodi suurtähed. Filmi treileris on näha Galifianakist rääkimas Matthew McConaughey, Benedict Cumberbatchi, Jon Hammi ja teistega.

Film räägib sellest, kuidas Galifianakis tapab kogemata McConaughey ja Will Ferrell saadab ta oma reputatsiooni parandamiseks üle Ameerika mitmete suurte filmitähtedega intervjuusid tegema, et oma maine päästa.

Filmi lavastas Scott Aukerman ja selle on produtseerinud Will Ferrelli jt loodud veebisait Funny or Die.

«Between Two Ferns» on YouTube'i kanali Funny or Die programm, kus koomik Galifianakis teeb intervjuusid kuulsate inimestega, aga enda karakterile omapäraselt keerab kõik vussi. Lisaks ei pelga Galifianakis küsida ka piinlike küsimusi või sorkida kuulsuste eraelus, meenutades neile oma elus tehtud vigu.

Ühe suurima «kalana», kelle «Between Two Ferns» tegijad suutsid 2014. aastal saatesse saada, oli tollane USA president Barack Obama. Endine president rääkis seal pikalt ja jalalt Obamacare'ist ning suutis Galifianakise pilamistele samaga vastata.