Lõpuks väljas: Mis saatus tabas Jesse Pinkmani? Vaata esimest lõiku narkosarja «Halvale teele» järjefilmist

Aaron Paul sarjas «Halvale teele»

FOTO: Sony / Scanpix

Hinnatud teleseriaali «Halvale teele» (Breaking Bad) filmist on juba ammu sahistatud. Nüüd selgus, et materjal on juba purgis ning lõpusirgegi juba paistab, sest juba lasti eetrisse esimene õrritusklipp, mis avaldab muuhulgas ka filmi ilmumiskuupäeva.

Fännidele kahtlemata hõllandusest hinge pigistavat naudingut pakkuvas nn õrritajas näeme sarja üht tegelast, Peenikest Peetrit ehk Skinny Pete'i politsei ülekuulamisruumis, kus mees vannub, et kavatsegi lasta Jesse Pinkmani (Aaron Paul) uuesti puuri pista, kus teda teadaolevalt narkokokana vastu tahtmist kinni peeti. Justnimelt Pinkmani saatusele (sh minevikule) kohe seriaali lõpu järel toimuvate sündmustega film keskendubki, kuna sarja peategelane Walter White sai seriaali lõpus (vähemalt pealtnäha) surma. 2013. aastal otsa saanud sarja peamine kõrvalosaline Pinkman aga jäi pagema neonatside, ent ilmselt ka politsei eest, kes Walteri tabamise järel ilmselt talle kiiruga sappa võtsid.

Sarja looja Vince Gilligani kirjutatud ja lavastatud film, mis kannab pealkirja «El Camino: A Breaking Bad Movie» potsatab Netflixi 10. novembril 2019, nagu kuulutab klipis pidulik kuupäev. Eks siis saame näha!

Vaata klippi: