Nädala uued filmid: Stallone'i tütar haisöödaks, maailma viimane naine, kurjad linnud, noored poisid narkotsiga ja ohtlikud leinaluulud

«Paipoisid»: Keith L. Williams, Jacob Tremblay, Brady Noon ja Chance Hurstfield

FOTO: Mario Anzuoni / Reuters / Scanpix

Ühes võid kindel olla – algaval nädalavahetusel leiab igaüks endale kinokavast mõne sobiva filmi. Kuidas nii? Nimelt täieneb kinokava lausa kuue teose võrra. Põnevik, õudukas, draama, animatsioon, komöödia, seiklus – vali mida tahes! 

Põnevusfilmis «Minu väike ingel» hägustuvad lapse kaotanud naise jaoks piirid reaalsuse ja ettekujutatava maailma vahel

Lizzie (Noomi Rapace) on pidanud läbi tegema kõige kohutavama asja, millega üks lapsevanem peab eales silmitsi seisma - nimelt hukkus aastate eest traagiliselt tema tütar. Selle sündmuse tõttu on ta ölangenud sügavasse depressiooni, purunenud on tema abielu ning endine abikaasa (Luke Evans) soovib saada nende teise lapse ainuhooldeõigust.

Nii palju kui Lizzie endale ka ei sisenda, et ta on suuteline oma eluga edasi minema, kistakse kõik möödaniku poolt tema hinge jäetud haavad lahti hetkel, mil ta kohtab ühel laste sünnipäevapeol Claire'i (Yvonne Strahovski) ja tema väikest tütart. Sellest hetkest alates on naine täiesti veendunud, et selle tüdruku näol pole tegu kellegi teise kui tema kalli tütrekesega. Nii nagu süveneb tema kinnisidee, hägustuvad piirid reaalsuse ja ettekujutatava maailma vahel ning ühel hetkel leiavad kõik asjaosalised end olukorrast, mis hakkab kiskuma vägagi etteaimamatuks ja ohtlikuks.

Kesksetes osades Noomi Rapace («Lohetätoveeringuga tüdruk», Luke Evans («Kaunitar ja koletis»), Yvonne Strahovski («Dexter») ja Richard Roxburgh («Moulin Rouge»). Filmi lavastaja on Kim Farrant («Strangerland»).

Apollo Kinodes alates 23. augustist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Põnevusfilmis «Haide linn: 47 meetri sügavuses 2» tuleb seiklusjanulistel noortel pääseda veealusest linnast enne kui nad nahka pistetakse

Seiklusi otsivad noored Mia (Sophie Nelisse), Sasha (Corinne Foxx), Nicole (Sistine Stallone) ja Alexa (Brianne Tju) otsustavad sukelduda iidsesse, vee alla vajunud maiade linna, mis on leitud ning mida parasjagu kaardistatakse. Varemetesse jõudes vajub sissepääs aga kokku ning tüdrukud peavad välja pääsemiseks leidma tee läbi koobaste ning tunnelite enne, kui õhk otsa saab. Kõige tipuks avastavad nad, et ei ole seal linnas sugugi üksi, vaid nad on sattunud väga näljaste mõrtsukhaide elupaika.

Filmi peaosades näeme noort tõusvat tähte Sophie Nelisse («The Book Thief»), sarjadest «Seks ja linn» ning «Metsik põhjala» tuntud John Corbetti, Hollywoodi legendide Sylvester Stallone ja Jamie Foxxi tütreid, kes oma vanemate jälgedes käivad ja lõpuks ka hirmuäratavaid ning tõetruid mõrtsukhaisid.

Apollo Kinodes alates 23. augustist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Mehed, kas kõlab nagu õudusunenägu? «Minu elu valgus» on lugu tüdrukust, kes on viimane naissoo esindaja terves maailmas

Kümme aastat pärast epideemiat, mille tagajärjel surid kogu maailmas kõik naised. Isa ja laps rändavad inimasustuse piirialadel, et hoida saladust – see laps on viimane naissoo esindaja kogu maailmas. Sellel rännakul pannakse proovile nii isa-lapse vaheline side kui ka inimlikkuse olemus.

Apollo Kinodes alates 23. augustist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Suletud linn, peidetud võlujõud ja üks vapper tüdruk ehk USA-Vene sünge fantaasiafilm «Abigail» pulbitseb maagiast

Noor tüdruk Abigail elab linnas, mille piirid suleti mitmeid aastaid tagasi salapärase epideemia tõttu. Abby isa oli üks epideemia ohvritest ja ta viidi minema, kui tüdruk oli kuueaastane. Kui Abby saab teada, mis tegelikult juhtus ning hakkab ametivõimudele vastu, avastab ta, et et nii temal endal kui ka teistel linnaelanikel on maagilised võimed, mida nad peavad varjama.

Linalugu on üles võetud New Yorgis, Los Angeleses ja Venemaal.

Apollo Kinodes alates 23. augustist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Pahad põrsad ja kurjad linnud maanduvad «Angry Birds 2» filmis kaarega paksu pahandusse

2016. aastal USA ja Soome koostöös valminud esimesest filmist ja mõistagi mängust tuntud ülinaljakad lennuvõimetud linnud ja kavalad rohelised sead viivad järjes oma vaenu uuele tasemele. Seekordki pole aga kuskil nuppu, et vahele segada, seega tuleb põleval pilgul ja popkorni nosides lasta end seiklusel lihtsalt kaasa viia.

Apollo Kinodes alates 23. augustist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Sobimatu? Igatahes! Roppustest kubisevas komöödias «Paipoisid» seiklevad kolm 11-aastast kotitäie varastatud narkotsiga

Röögatult sobimatu, kuid lustakas ja usutavasti tänapäeva varateismeliste tegelikkusest inspireeritud komöödia «Paipoisid» (Good Boys) toob ekraanile 11-aastaste poiste kolmiku, kes «loobivad f-pomme», surfavad netist pornot ning unistavad oma esimesest suudlusest.

Kolm kuuenda klassi poissi teevad koolist poppi ning suunduvad seikluslikule teekonnale, tassides endaga eksikombel kaasa kotitäie varastatud narkootikume. Neid hakkab taga ajama kamp teismelisi tüdrukuid ning eesmärgiks saab põgenemisteekonna lõpuks kuidagimoodi jõuda oma esimesele suudlemispeole. 

Apollo Kinodes alates 23. augustist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.