E, 21.09.2020

Video: Keš ütleš, et maal midagi ei toimu? Nublu laulusõnad panevad purjus Vanamehe mõtlema, aga siis tuleb põmakas

Vanamees

FOTO: Kaader videost

29. septembril esilinastub kauaoodatud «Vanamehe film», kus on oodata piimatuumakatastroofi. Asjasse sekkub ka nublu, sest...nublu on ju ka, višt šelle pärašt.

Nublu on juba ammu olnud suur Vanamehe austaja ning nüüd on siis temast filmi jaoks ka nukk tehtud ning oodata on koguni tervet singlit koos videoga.Vaata, mismoodi Vanamees ja Nublu filmis tuttavaks saavad. «Keš ütleš, et maal midagi ei toimu?? ... Täägi šõbjer kellega ša tahakš minna maale mušši kuulama! ... mlle meeldivad maaaa-naišjed,» kirjutas Vanamees Facebookis videole juurde

Press ani kei tu lökontinjuee:

«Vanamehe filmis» on asjad nõnda: Lapšelapsed tulevad suveks maale Vanamehele külla. Vanamees ruunab karmi maa tööga nii lapsi, kui ka oma lüpsilehma. Jõmpsikad ei mõista maaelu kombeid ja põhjustavad hinnatud lehma põgenemise. Nüüd on Vanamehel ja lastel 24 tundi, et leida lehm üles, enne kui lüpsmata udar plahvatab ja piimatuumakatastroofi põhjustab. Nüüd peavad Vanamees ja lapsed ajaga võidu jooksma ning lehma udara kahjutuks tegema enne kui saladuslik Piimavana lehma maha lööb. Teekonnal seisavad meie kangelašed veel silmitsi festari hipidega, metsakollidega, saekaatrimeestega ning palju muuga.