Tants päranduse ümber: Vene komöödias «Kallis isa» näitab tütar teda hüljanud ärikast papašale koha kätte

«Kallis isa»

FOTO: gpicinema.com

Humoorikas vene mängufilmis «Kallis isa» (Дорогой папа) maksavad minevikupatud oma tütre hüljanud isale kätte väga ootamatul moel.

Vadim (Vladimir Vdavitšenkov) on suure kaubandusketi omanik, kel jagub nutikust ja kavalust, et olla esimesena platsis, kui kuskil raha lõhna haistab. Paraku ei tegutse Vadim alati just kõige eetilisemalt – manipuleerimine ja rahaafäärid on mehe igapäevarutiin, kus ta tunneb end kui kala vees.

Miljarditehing Hiina investoriga pidi kulgema sama stsenaariumi kohaselt, kuid komistuskiviks sai Vadimi ammune salakaval plaan. Kogu ta varandus oli kirjutatud eaka ema nimele, kes aga surres pärandas kaubandusketi aktsiate kontrollpaketi oma ainukesele lapselapsele. Tundub, et lugupeetud ärimees oli lihtsalt unustanud, et tal on tütar...

Pannes mängu kõik oma manipuleerimisoskused, suundub Vadim väikelinna, kus loodab oma võõraks jäänud 16-aastaselt tütrelt hõlpsasti kätte saada 500 miljonit dollarit. Paraku osutub punapäine Alina (Valentina Ljapina) täpselt isa koopiaks. Taibukas tüdruk hammustab kohe läbi «kalli» isa alatu plaani ega kavatsegi pärandusest loobuda. 

Apollo Kinodes alates 13. septembrist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.