E, 21.09.2020

Filmikägu: kas just see võib olla põhjuseks, et mõned inimesed tulevikus enam Rootsi ei lähe?

FOTO: Shutterstock

Kuku Raadio kinosaate «Filmikägu» 110. osas jätkatakse rännakut minevikku,  sel korral jõutakse juba 2004. aasta filmide juurde. 15 aastat tagasi tuli välja näiteks «Shrek 2», mis muideks osutus tolle aasta kõige edukamaks kassahitiks. Muidugi räägitakse ka uutest filmidest.

«Vaatame tagasi 2004. aasta suvesse ja tõdeme, et kõik kordub, kuna juba siis oli suvi järgede päralt. «Shrek 2», «Ämblikmees 2», «Kill Bill vol.2» - on vaid mõned näited edukatest jätkulugudest 15 aastat tagasi. Supermanist saab Sherlock Holmes ja Sipelgamehest Tondipüüdja. Need on vaid mõned teemad, mis uudistes tooni annavad,» tutvustavad saatetegijad Lauri Kaare ja Kristjan Gold podcast'i 110. episoodi.

«Kinos on sel nädalal valikut veidi rohkem. Itaalia film «Armuline Lucia», animafilm «Sabaga spioon», Luc Bessoni värskeim nimega «Anna» (Anna Movie), Asif Kapadia uus dokumentaal «Diego Maradona» (Diego Maradona Movie), Marveli kinouniversumi 3. faasile punkti panev «Ämblikmees: Kodust kaugel» (Spider-Man) ning film, mis annab endast parima, et keegi enam kunagi jaanipäeva ei tähistaks ehk Ari Asteri uus õudukas «Jaanipäev» (Midsommar),» antakse ülevaade uutest filmidest.

Kuula «Filmikägu» värsket osa: