Nädala uued filmid: horrornukk, kes armu ei anna ja keskmist hinnet päästa üritav sõidujagaja

FOTO: IMDB

12. juuli toob kinodesse kaks uut filmi - judinaid tekitava õuduka ja sõgeda komöödia.

Horrornukul hammas verel: Režissöör jagas esimest klõpsu kurjusesaaga uuest õudukast «Annabelle tuleb koju»

Ilmus ametlik treiler «Kurja kutsumise» universumi äärmiselt jubeda horrornuku kolmandale loole «Annabelle tuleb koju», kus saatana sigitis ka sel korral armu ei anna.

12. juulil kinodesse jõudvas õudukas satub Annabelle «Kurja kutsumise» paranormaalsete nähtuste uurijate Ed ja Lorraine Warreni (keda kehastavad uues filmis Patrick Wilson ja Vera Farmiga) majja. Warrenid ei oska paraku aimata, et nukk võib ka luku taha keeratuna saatanlikke tegusid korda saatma hakata. Veelgi hullem: nukk nakatab teisigi nukke ja muid esemeid kuratliku hingega ning oma jubedate kavatsuste sihtmärgiks valivad nad Warrenite tütre Judy (Mckenna Grace).

Apollo Kinodes alates 12. juulist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Bolti fännide maiuspala: Kihutavas komöödias «Stuber» püüab eeskujulik sõidujagaja kaose kiuste oma keskmist hinnet säilitada

Sõge komöödia «Stuber» keerab kõikide kuuldud veidratele takso- ja sõidujagamisteenuste lugudele vinti peale ning tulemuseks on täiesti pöörane ja mõnusa huumoriga seiklus.

Naerutaja peaosas on tagasihoidlik, et mitte öelda mitte just kõige terasem Uberi-juht Stu, kes võtab enda õnnetuseks peale karuse politseiniku, kes ajab taga sadistlikku terroristi. Paraku ei õnnestu Stul end sündmuste keerisest eemal hoida, ent usin ja kohusetundlik autojuht teeb siiski kõik endast oleneva, et pakkuda kvaliteetset teenust ning mis veelgi tähtsam – hoida oma teenuse keskmist hinnet langemast.

Apollo Kinodes alates 12. juulist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.