Nolani staarirohkes filmis «Tenet» mängib ka tuntud vene näitleja

Näitleja Yuri Kolokolnikov koos näitlejanna Nadezhda Mikhalkovaga 2019. aasta juunis Sotšis toimunud filmifestivalil.

FOTO: SCANPIX/TASS

Christoher Nolani suurfilmist «Tenet» võtab osa ka Venemaal sündinud näitleja Yuri Kolokolnikov (38), kes on mänginud teleserjaalides «Troonide mäng» ja «Ameeriklased».

Nolani suurfilmi «Tenet» IMDb lehelt võib leida lisaks tuntud staaridele ka Venemaalt pärit näitleja Yuri Kolokolnikovi. Mees sündis 1980. aastal Moskvas ning kolis pärast vanemate lahutust 5-aastaselt Kanadasse.

Kolokolnikov alustas näitlejakarjääri vene filmides, kuid tema esimene ülemaailmselt tuntud roll oli telesarjas «Troonide mäng». Kolokolnikov kehastas fantaasiarohkes sarjas Styr nimelist tegelaskuju.

Yury Kolokolnikov.

FOTO: Scanpix / ITAR-TASS

Lisaks on Kolokolnikov kehastanud kõrvaltegelasi sellistes Hollywoodi filmides nagu «Riskikuller: Täiskäigul edasi» ja «Palgamõrvari ihukaitsja». Viimases jagas vene rahvusest näitleja ekraani Ryan Reynoldsi ja Samuel L. Jacksoniga. 

2020. aastal esilinastuvas «Tenetis» kehastab Kolokolnikov hetkel nimetut tegelast koos Robert Pattinsoni, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine ja John David Washingtoniga.