K, 28.10.2020

TOP 50: Hollywoodi hitimeistri Nolani tipphetked Tallinnas

Juba kolm nädalat on Tallinnas toimunud Christopher Nolani suurteose «Tenet» võtted, kus on kohal ka mitmed maailmastaarid. Kuigi võtteid ümbritseb saladusloor, on Eesti fotograafid viimastel nädalatel üksteise võidu filmitähti jahtinud. Vaatame üle kõige ägedamad momendid, mis seni on õnnestunud pildile püüda!

Rahvusvahelisel spioonilool põhinevas filmis «Tenet» löövad kaasa näitlejad Robert Pattinson, John David Washington, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, lisaks Michael Caine ja Kenneth Branagh. Nolan koos osade näitlejate ja võttemeeskonnaga saabus Tallinna 11. juunil.

Filmivõtted, mis samal päeval Tallinna linnahalli juures pihta hakkasid, toimuvad suvekuudel erinevates Tallinna piirkondades. Hollywoodi filmis osaleb taustanäitlejana tuhandeid eestimaalasi.

Seni on võtted toimunud linnahallis, Telliskivis, vana kohtumaja juures ja Pärnu maanteel. 10. juulil algavad palju kõneainet pakkunud võtted Laagna kanalis.

Lisaks Eestile filmitakse linateos veel kuues riigis. Christopher Nolani film esilinastub 17. juulil 2020.

Christopher Nolan on Hollywoodi üks hinnatumaid lavastajaid, kes on teinud suurteosed «Dunkirk», «Tähtedevaheline» («Interstellar»), «Algus» («Inception») ja «Batmani» triloogia.