Krimipõnevikus «Valetamine ja varastamine» ei ole kaalukausil vaid raha ja elud, vaid ka armastus

FOTO: IMDB

Lõbusas krimipõnevikus «Valetamine ja varastamine» ühendavad Theo Jamesil ja Emily Ratajkowskil jõud, et panna toime üks eriti hulljulge rööv.

Theo James («Lahkulööja» sari, «Sõda kõigi vastu») on noor ja osav varas Ivan, kelle spetsialiteet on LA eliidi käest kõrgkunsti varastamine. See on räpane ja hea äri, kuid Ivan tahab välja. Elyse, keda mängib Emily Ratajkowski («Kadunud», «Saatjaskond») on kapitäie luukerede ja tohutute võlgadega algaja näitleja. Need kaks nutikat suli otsustavad ühendada jõud viimaseks hulljulgeks rööviks. Kui kaalul on raha, vanglakaristus ja elud, paneb nende keerukas plaan proovile nii nende armastuse kui ka lojaalsuse selles lõbusas krimipõnevikus, mille tegevus toimub kaasaegses Los Angeleses.

Lisaks mängivad filmis Fred Melamed («Tõsine mees»), Ebon Moss-Bachrach («Tüdrukud»), Isiah Whitlock Jr («Chi Raq»), Evan Handler («Seks ja linn», «Ameerika krimilugu») ja John Gatins.

Produtsendid on Michael Costigan («Hing anumas», «Stoker», «Brokebacki mägi», «Ameerika gangster», «Dumplin»), Naomi Despres («Tapke sõnumitooja», «High Crimes», «Detektiiv Zero efekt»), Mohamed AlRafi («Above Suspicion», «Dumplin») ja Asleton. Peaprodutsent on Theo James.

Apollo Kinodes alates 26. juulist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.