Sisuturundus

Apollo Naistekas täna: Ehtne sõbrannafilm! Lustakas kelmikomöödias «Preilid petised» tüssavad rikkaid mehi kaks humoorikat tuleharki

«Preilid petised»

FOTO: IMDB

Täna õhtul kell 19 ootavad Apollo Kinos kõiki Tallinna, Tartu, Pärnu ja Saaremaa sõbratare koos lõbusalt aega veetma Apollo Naistekale, kus tuleb näitamisele kelmikomöödia «Preilid petised».

Vaata sündmust ka Apollo Kino Facebookis ja kutsu sõbrantsid kaasa!

Apollo Naistekas on kinoõhtu, kuhu on oodatud kõik, kes väärtustavad eksklusiivsust, head seltskonda ning vinget meelelahutust. Haara kaasa oma parimad sõbrannad ja veetke koos üks meeldiv õhtupoolik.

Uksed avanevad juba pool kuni kolmveerand tundi enne seansi algust.

OSTA PILET SIIT. (Vali oma linna kino ja siis «Osta pilet siit»)

Ülemeelikus kelmikomöödias «Preilid petised» saavad rongis juhuslikult kokku kaks noort daami – snoobi kehastav Anne Hathaway ja lihtrahva seast pärit matsiplikat kehastav Rebel Wilson. Neidusid ühendab nende kriminaalne eriala. Kui üks on ülikogenud vana kala, siis teine alles noor paljutõotav talent. Peened sulid tembutavad alguses teineteist, kuid siis seavad seljad vastakuti, et tõmmata nahk üle kõrvade mehepoegadel, kellega nende teed ristuvad miljonäridest kubisevas luksuskuurordis. Kavalat topeltmängu ja nalja saab nabani ning seda kõike glamuurselt ja elegantselt.

Apollo Kinodes alates 14. juunist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.