N, 1.10.2020

Filmikägu: Vürtsikad palad Cannes'i punaselt vaibalt! Külas Hollywoodi suuri staare pildile püüdev fotograaf Erlend Štaub

Erlend Štaub Cannes'i filmifestivalil

FOTO: Erakogu

Kuku Raadio kinosaate ja podcasti «Filmikägu» uues osas käis külas Eesti parim seltskonnafotograaf Erlend Štaub, kel on õnnestunud oma kaamerasilma ette poseerima saada suured staarid nagu Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Brad Pitt, Margot Robbie, Benicio Del Toro, Sylvester Stallone, Will Smith, Tilda Swinton, Bill Murray, Kristen Stewart, Javier Bardem ja paljud teised. 

«Külas on mees, kes on läbi kaamerasilma näinud ilmselt rohkem kuulsuseid kui ükski teine eestlane. Erlend Štaub on fotograaf, kes ainsa eestlasena on viimased 6 aastat pildistanud Cannes’i filmifestivalil rikkaid ja ilusaid. Saates räägib ta, kuidas sellesse seltskonda sattus,» tutvustavad põnevat saatekülalist filmigurud Lauri Kaare ja Kristjan Gold.

Uudistest saate teada, et Bond 25 produktsiooni on tabanud järjekordsed tagasilöögid, et Pattinson ongi uus Batman, et Tarantino plaanib Django ja Zorro ühte filmi panna ja paljutki muud. Värsketest filmidest tulevad arutamisele «Me oleme alati lossis elanud», «Mid90s», «X-mehed: Tume Fööniks» ja «Rocketman».

Kuula «Filmikägu» värsket osa: