K, 21.10.2020

«Troonide mängu» staarid mässitakse pingelises põnevusfilmis «Doomino» jõhkrasse terrorivõrku

Nikolaj Coster-Waldau ja Carice van Houten filmis «Doomino»

FOTO: IMDB

Taani, Prantsuse, Itaalia, Belgia ja Hollandi koostöös on valminud ingliskeelne põnevusfilm «Doomino» (Domino), mille lavastajaks vanameister Brian De Palma («Võimatu missioon», «Arminägu»). Linaloo kahes peaosas näeme «Troonide mängus» maailmakuulsaks saanud Taani näitlejat Nikolaj Coster-Waldaud ning Hollandi näitlejannat Carice van Houtenit.

Tänase maailma lahutamatuks osaks on pidev terrorioht ning sellest tulenevad kahtlustused. Kopenhaageni politseiuurija Christian (Nikolaj Coster-Waldau) kaotab töökohustuste täitmisel oma paarimehe ning ihkab nüüd kättemaksu ISIS-e liikmele Imranile (Eriq Ebouaney), kes tema käest minema pääses. Koos oma kolleegi Alexiga (Carice van Houten) tõmmatakse Christian ohtlikku mängu, mille teiseks osapooleks on hämarate motiivide ning kaheldava moraaliga CIA agent Joe Martin (Guy Pearce), kes kasutab Imranit ära oma eesmärkide saavutamiseks. Christiani jaoks käib võidujooks ajaga, kus kaalul on nii mehe poolt ihaldatud kättemaks kui ka tema enda elu.

Pingelise põnevusfilmi «Doomino» lavastajaks on vanameister Brian De Palma («Äraostmatud», «Arminägu», «Võimatu missioon»). Osades Nikolaj Coster-Waldau («Troonide mäng», «Pearahakütid»), Guy Pearce («Memento», «Raudmees 3»), Carice van Houten («Troonide mäng»), Søren Malling («Võimu kants»), Thomas W. Gabrielsson («Sild»), Paprika Steen («Tantsija pimeduses») ja Eriq Ebouaney («Taevane kuningriik», «Riskikuller 3»).

Apollo Kinodes alates 21. juunist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.