Värske treiler: Küpsevad natsid, aeguvad kauboid ja 60ndate kaunitarid! Meki Quentin Tarantino uut filmi «Ükskord Hollywoodis»

Leonardo DiCaprio karakteri Rick Daltoni filmipostrid filmis «Ükskord Hollywoodis»

FOTO: IMDB

25 aastat pärast «Pulp Fictioni» eest Cannes'i filmifestivalil peaauhinna ehk kuldse palmioksa võitmist esilinastas režissöör Quentin Tarantino päikselisel Prantsusmaal filmimaailma koorekihile oma uusima filmi «Ükskord Hollywoodis». Sel puhul ilmus nüüd ka filmi ametlik treiler.

Et film jõuab kinolevisse alles juulikuus, siis pöördus lavastaja sotsiaalmeedias ametlikult kõikide esilinastusel käinute poole, paludes neil nähtu kohta suud lukus hoida, et mitte teiste filmielamust rikkuda. Eks näis, kui edukalt festivalitäis inimesi saladuse hoidmisega hakkama saab.

Quentin Tarantino film «Ükskord Hollywoodis» viib vaatajad 1969. aasta muutuvasse Los Angelesse, kus teletäht Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ja ta kauaaegne kaskadöör Cliff Booth (Brad Pitt) üritavad tegutseda peaaegu tundmatuseni muutunud meelelahutusäris. Lavastaja ja stsenaristi üheksandas filmis on väga palju osatäitjaid ja mitmed süžeeliinid, mis avaldavad austust Hollywoodi kuldajastu viimastele hetkedele. Filmis näeb üles astumas ka hiljuti lahkunud Luke Perryt, kes kehastab filmis Scott Lancerit – tegelast aastatel 1968-1970 USA telekanalil CBS jooksnud vesterni-telesarjast «Lancer» (analoogiline Eestiski jooksnud «Bonanzaga»).

Kahekordse Oscari-võitja Tarantino jaoks on tegu üheksanda soolofilmiga ning taaskord on kultuslavastaja suutnud enda ümber koondada nimeka näitlejate nimistu. Filmis astuvad lisaks juba eelnimetatuile üles Dakota Fanning, Al Pacino, Kurt Russell, James Marsden, Tim Roth, Emile Hirsch, Damian Lewis, Bruce Dern, Michael Madsen, Damon Herriman, Lena Dunham, Rumer Willis, Margaret Qualley, Timothy Olyphant, Scoot McNairy jt

Tehnilise meeskonna osas on Tarantino kampa löönud oma sagedase partner-operaatori Robert Richardsoniga, kostüüme teeb Arianne Phillips («Walk the Line») ning kunstnikutöö autorid on Barbara Ling ja Nancy Haigh («The Ballad of Buster Scruggs», «No Country for Old Men»).

Apollo Kinodes alates 9. augustist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.