«Bond 25» saladuskate tõstetud: Agent 007 seikleb uues filmis Jamaical, pahalast mängib Rami Malek

2020. aastal välja tuleva uue Bondi-filmi, mis kannab tööpealkirja «Bond 25», kohta on erinevad kõlakad ringelnud juba mitu aastat.  Täna saabus nii mõneski küsimuses viimaks selgus, kui meie aja järgi kell 15.10 lansseeriti film otseülekandes Jamaicalt kirjanik Ian Flemingi villast, kus Bondi karakter sündis.

Ülekanne tehti GoldenEye villast, kuhu olid kogunenud nii produtsendid kui ka näitlejad, eesotsas Daniel Craigiga, kelle jaoks on uus film viies kord James Bondi kehastada.

Tänane ülekanne tähistas produktsiooni algust ning otseülekande asukoht reetis ka «Bond 25» ühe (peamise?) toimumiskoha, milleks on Jamaica saar. Filmivõtted toimuvad veel Norras, Pinewoodi stuudiotes Londonis ja ühes toredas Itaalia mägikülas.

Lugu hakkabki pihta Jamaicalt, kus Bond parasjagu puhkab ja teenistusest eemal on. Talle ehitati seal koguni terve maja, millele aitas kaasa 500 kohalikku jamaikalast. Ülekandes näidati maja ehitamise aegvõtet.

Näitlejate osas kinnitati viimaks kuuldust, et filmi üht pahalast asub kehastama värske Oscari-võitja Rami Malek – kuigi mees ise oli parasjagu New Yorgis, siis sõnas ta videoläkituses, et kadestab väga Bondi-tiimi saaremõnusid ning lubas Bondile filmis kõvasti säru teha. 


«Bond 25» lavastajaks on Cary Joji Fukunaga. Näitlejatest olid juba varasemast teada Léa Seydoux, Naomie Harris, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, kinnitati ka Rory Kinnear. Näitlejate read said lisaks täiendust veel Dali Benssalah', Billy Magnusseni, Ana De Armasi, David Denciki ja Lashana Lynchi näol.

Paraku ei teatatud täna, mis saab filmi pealkirjaks, seega tuleb mõnda aega veel leppida «Bond 25-ga». Film esilinastub tuleva aasta kevadel.

Muuseas, Jamaical on Bond seigelnud varemgi ning seda nii Sean Connery kui ka Roger Moore'i ajal. Jamaica rannas filmiti ka kuulus merest võrsuva bikiinides bonditüdruku Honey Ryderi (Ursula Andress) stseen. Tema bikiinid olid otseülekande puhul saarel ka museaalina üleval:

Järelvaata lansseerimist: