Video: «Troonide mängu» kaadritagune ei olnud nii dramaatiline, kui seriaalis näha on

Peter Dinklage (Tyrion Lannister)

FOTO: HBO / BACKGRID/Scanpix

Menusarja «Troonide mäng» kaheksanda hooaja kaks esimest osa on jõudnud vaatajateni ja viimase otsustava lahingu eel keritakse pinget üles.

Seda sarja hakati tegema 2010 ning aastate jooksul leidis võtetel aset mitmeid naljakaid apsakaid, mis jäid lindile.

Youtube’is on videoid, millel on näha nii näitlejate sõnakomistusi kui mitmeid teisi humoorikaid libastumisi. 

Lannisteride dünastia liikmeid kehastavatel näitlejatel oli võtetel sama probleem, nad unustasid ootamatult teksti ära. See juhtus nii Tywin Lannisteri kehastaja Charles Dance’i kui Cersei Lannisteri mängija Lena Headeyga.

Charles Dance tegelikus elus ja «Troonide mängu» tegelase Tywin Lannisterina (paremal)

FOTO: / AP/Scanpix

Tyrion Lannisteri rollis olnud Peter Dinklage’i peetakse heaks karakternäitlejaks, kes on saanud mitmeid teleauhindu, kuid ka temal oli halvemaid päevi, mil ta tekstiga toime ei tulnud.

Peter Dinklage «Troonide mängus» Tyrion Lannisterina

FOTO: Helen Sloan / AP/Scanpix

Ka Daenerys Targaryenil (Emilia Clarke) ja Jon Snowl (Kit Harington) olid oma tõusud ja mõõnad.

Kaader «Troonide mängu» viimasest hooajast. Pildil Jon Snow (Kit Harington), Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) ja draakonid

FOTO: twitter.com

Pärast kaheksanda hooaja võtete lõppu sõnasid näitlejad, et nad kasvasid üheksa aasta jooksul üheks suureks pereks ning lahku minemine on valus, kuid elu läheb edasi ja tulevad uued rollid.

Kaheksanda hooaja esilinastusel ja sellele järgnenud peol, mis toimus 12. aprillil Põhja-Iirimaal Belfastis, meenutasid näitlejad nii helgeid kui koomilisi momente.

«Troonide mängu» näitlejad 12. aprillil Põhja-Iirimaal Belfastis kaheksanda hooaja avasündmusel. Vasakult: Richard Dormer, Maisie Williams, Kerry Ingram, Gemma Whelan, Pilou Asbaek, Issac Hempstead Wright, Joe Dempsie, Conleth Hill, Hannah Murray, Jerome Flynn, John Bradley, Chris Newman, Bernadette Caulfield, Kit Harington, Carice van Houten, Liam Cunningham, Richard Dormer, Nathalie Emmanuel, Jacob Anderson ja Sophie Turner

FOTO: Liam McBurney / PA Wire/PA Images/Scanpix