Sisuturundus

Teeme sooja: Täna südaöösel esilinastub «Tasujad: Lõppmäng»! Apollo Kinod näitavad sel puhul õhtul saaga eelmist filmi

Chris Hemsworth, Zoe Saldana & Dave Bautista filmis «Tasujad: Igaviku sõda»

FOTO: Capital Pictures / Scanpix

Neljapäeval, 25. aprilli õhtul näitavad Apollo Kinod uuesti eelmise aasta megahitti «Tasujad: Igaviku sõda» (Avengers: Infinity War), et juhatada sisse järgmisel päeval kinodesse jõudva saaga värske uus film «Tasujad: Lõppmäng» (Avengers: Endgame).

Seansid toimuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Saaremaal algusega kella 18:30st. Veel on saadaval ka üksikud piletid vahetult pärast südaööd algavatele «Tasujad: Lõppmäng» öistele esilinastustele Tallinnas ja Tartus.

Vaata seansside täpseid aegu ja osta pilet siit.

Tasujad jätkavad «Igaviku sõjas» maailma kaitsmist ohtude eest, mis üksikutel kangelastel üle jõu käiks. Nüüd on kosmose varjude seast kerkinud esile uus oht: Thanos. Üle galaktika kurikuulus despoot, kelle eesmärgiks on saada enda valdusesse kõik kuus Igavikukivi, et moonutada nende väge kasutades kogu universum oma tahte alla. Kõik, mille nimel Tasujad on eales võidelnud, on toonud sellesse hetke ning meie maailma saatus pole olnud kunagi suurema küsimärgi all.

Liitu sündmusega Facebookis ja kutsu ka sõbrad kaasa.

Marveli Universumi 26. aprillil kinodesse jõudev superkangelaste finaalheitlus «Tasujad: Lõppmäng» (Avengers: Endgame) müüb üle planeedi kinosaale välja nii mis mühiseb ning purustab asjatundjate hinnangul avanädalavahetusel kõik tuntud ja tundmatud rekordid. Ootusele annab lisaks hoogu äsja avaldatud filmiklipp, mis põnevust veelgi üles kütab.

Vaata filmiklippi:

Uus film jätkab sealt, kus viimane pooleli jääb ehk Universum on varemeis, sest Thanos (Josh Brolin) tegi täpselt seda, mida lubas, pühkides ühe sõrmenipsuga minema poole kõigist elusolenditest. Kapten Ameerika (Chris Evans), Raudmees (Robert Downey Jr.), Must Lesk (Scarlett Johansson), Thor ja teised allesjäänud Tasujad koondavad oma read, et pöörata tagasi Thanose poolt tehtu ning taastada kord universumis.

Eepiline ulmeseiklus «Tasujad: Lõppmäng» on suurejooneliseks finaaliks 2008. aastal «Raudmehega» alanud saagale. 

Apollo Kinodes alates 26. aprillist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.