Sisuturundus

Kes ees, see saalis! Täna õhtul linastub Apollo Kinodes üle Eesti tasuta «Troonide mängu» lõpuhooaja avaepisood
Algus kell 22

«Troonide mäng». Daenerys Targaryen (Emilia Clarke), lisanimega Tormissündinu külvab Raudtroonile pääsemise nimel ise vere- ja tuletorme.

FOTO: HBO

Täna õhtul kell 22 näitavad Tallinna, Tartu, Pärnu ja Saaremaa Apollo Kinod maailma menukaima teleseriaali «Troonide mäng» viimase hooaja avaosa.

George R. R. Martini romaanisarja «Jää ja tule laul» põhjal loodud fantaasiaseriaali tegevus toimub Westerose seitsmes kuningriigis ja fiktiivsel Essose mandril. Eepilise seriaali loo fookuses on kolm põhilist süžeeliini. Esimene neist keskendub aadliperekondade võimuvõitlusele Westerose trooni pärast, teine räägib võimult kukutatud kuninga järeltulijast, kes soovib eksiilist naasta ja samuti troonile tõusta, ning kolmas pika ajalooga vennaskonnast, kes on tuhandeid aastaid kaitsnud Westerose põhjapiiri salapäraste ja tumedate jõudude eest. «Troonide mängu» intriigidest ja võimumängudest pakatavas maailmas ei ole keegi kunagi kaitstud.

Kinopiletit seansile ostma ei pea: sissepääsu tagab Apollo Kino snäki või joogi ostutšekk. Istekohti saab valida põhimõttel kes ees, see saalis. 

«Troonide mängu» näitavad Tallinnas Apollo Kino Solaris ja Apollo Kino Mustamäe. Sari tuleb näitamisele Apollo Kino Pärnus ja Apollo Kino Saaremaal 1. saalis ning Apollo Kino Eedenis Apollo MAX saalis. Algusaeg kõikides kinodes 22:00.

Leia sündmus Facebookist ja kutsu sõbrad kaasa!