K, 23.09.2020

Armunute traagika: Südamlikus noortefilmis «Kolm sammu sinuni» võib saatusekaaslasest kallima puudutus tappa

«Kolm sammu sinuni»

FOTO: IMDB

Noortefilmis «Kolm sammu sinuni» (Five Feet Apart) tuleb kahel teismelisel armunul tulla toime tõsiasjaga, et teineteise puudutus võib olla eluohtlik.

Nii nagu iga teinegi 17-aastane, on Stella Grant (Haley Lu Richardson) sõltuvuses oma sülearvutist ja armsatest sõpradest. Kuid erinevalt eakaaslastest veedab ta suurema osa oma ajast haiglas, kuna põeb eluohtlikku kopsuhaigust – tsüstilist fibroosi. Tüdruku päevad on täis rutiini, piiranguid ja enesedistsipliini, kuid kõik see pannakse tõsiselt proovile, kui Stella kohtab eriti nunnut haiglakaaslast, kutti nimega Will Newman (Cole Sprouse). Nende tõmme on momentaanne, kuid paraku peavad noored hoidma turvalist vahemaad vältimaks teineteise nakatamist oma haiguspisikuga.

Mida rohkem armastus süveneb, seda enam kasvab kiusatus heita reeglid ja turvanõuded kõrvale ning lasta end tunnetest kaasa viia. Olukorra muudab keeruliseks ka Willi hoolimatu suhtumine oma raviplaani. Stellal õnnestub järkjärgult innustada Willi elama nii täisväärtuslikku elu kui parandamatu haigusega noortel see vähegi võimalik on. Kas neiu suudab oma armastatu päästa, kui poisi põgusaimgi puudutus võib olla eluohtlik?

Peaosades Netflixi seriaalist «Riverdale» tuntud tulikuum Cole Sprouse ning tõusev tele- ja kinotalent Haley Lu Richardson (Split, 2016). 

Apollo Kinodes alates 19. aprillist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.