Fännid kurvastavad: «Tasujad: Lõppmäng» 32 karakteri võimsad fotod annavad märku ühe tegelase kurvast saatusest?

Juba aprilli lõpus tuleb Eesti kinoekraanidele Marveli universumi suurejoonelise saaga neljas film «Tasujad: Lõppmäng» (Avengers: Endgame), mille treilereid on fännid luubiga uurinud, et saada vihjeid oma kangelaste saatuse kohta. Marvel Studiose äsja avaldatud hiigelgalerii annab vastuse nii mõnelegi põletavale küsimusele. 

CinemaBlend vahendab, et Marveli galerii annab paraku vastuse ka paljusid vaevanud murele eelmises filmis Letitia Wrighti kehastatud Shuri saatuse kohta, keda treileris kujutatakse kui kadunut. Fännid hammustasid üpris kiiresti Marveli Tasujate 32 tegelase galeriid lapates, et mustvalged pildid kujutavad neid, kes on surnud, ja värvilised neid, kes veel tegusad. Shuri pilt on paraku surmakuulutusele vastavalt monokroomne ning ilmselt võib fotot võtta ametliku kinnitusena tegelase lahkumise kohta. Tänapäevase kavala turunduse ajastul aga ei või kunagi teada, mis saama hakkab, ent õnneks pole enam kaua oodata jäänud. 
 

Shuri

FOTO: Marvel StudiosVaata filmi uusimat treilerit:

Viimase filmi trööstitust lõpust jätkav seiklus toob uuesti ekraanile juba tuttavad Tasujad, eesotsas Robert Downey Jr., Scarlett Johanssoni ja Chris Evansiga Raudmehe, Musta Lese ja Kapten Ameerika rollides. 

Apollo Kinodes alates 26. aprillist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.