Lõbus sketš: Proua Veski!? «Klassikokkutuleku» kolmik imbus Eesti Laulu lava taha üksikuid staare lantima

Sünne Valtri filmi «Klassikokkutulek 3: Ristiisad» sketšis

FOTO: Kaader videost

«Klassikokkutuleku» trio käis läinud laupäeval Saku Suurhallis toimunud Eesti Laulu finaalkontserdi ajal lava taga meeleheitel üksikuid staare otsimas ning imekombel jõudis üks meestest enne turvamehe sekkumist koguni Anne Veskilt «autogramm» saada. Õigemini «Anne Veskilt», kelleks osutus hoopis laulukonkursi finalist, armastatud lauljatar Sünne Valtri. Mis sai, vaata videost!

Hetkel kinodes jooksev triloogia viimane osa «Klassikokkutulek 3: Ristiisad» on filmisaaga pöörane lõppsirge, kus häbenemiseks pole aega ning risti ei lööda ette mitte millegi ees.

Kolm parimat sõpra – Mart, Andres ja Toomas, tulevad tagasi. Nagu ikka, on neil on pakkuda geniaalne lahendus nii oma eluprobleemidele, kui filmisõbra vabale ajale. Kui vaataja kuldse kolmikuga viimati kohtus, olid meeste murepilved lahtumas ja naistejamad rahuldavalt lahenenud – Toomas jõudis tanu alla, Mart leidis tagasitee abikaasa rüppe ning Andres saanud lõpuks ühe kohtingust huvitatud neiu telefoninumbri. Loo viimase peatüki alguses aga leiame kolm klassivenda olukorrast, kus kuri saatus on kõige hullemini asunud Andrest väntsutama. Alustades eksnaise Anne uuest imalalt sulnist pereidüllist koos nägusa rikkurist abikaasa ning vastsündinud beebiga, kuni ootamatult kaelasadanud kohustusest hooldada invaliidistunud isa. Miks küll on teistel elu kõige ilusam just siis, kui sinul kõige hullemini rapib? Kui Anne teeb Andresele ettepaneku hakata beebi ristiisaks, otsustab vapper mees leida ristsetele minekuks oma käevangu maailma kauneima kaaslanna. Sünnib äärmiselt loogiline plaan suunduda naisejahile tantralaagrisse. Pakkinud kaasa ratastoolis isa ja suured lootused, alustab Andres koos kaimude Toomase ja Mardiga stiihilist amokki läbi Eesti kuuma suve.

Apollo Kinodes 25. jaanuarist 2019. 

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.