K, 28.10.2020

Varsti kinodes! Pilk kinnise loomuga ralliässa maailma: Vaata kõnekaid kaadreid Ott Tänaku dokist

«Ott Tänak: The Movie»

FOTO: Kaader filmist

Aprillis jõuab kinoekraanidele dokumentaalfilm «Ott Tänak: The Movie», mis heidab pilgu Eesti kuulsaima rallipiloodi elule ja karjäärile.

Filmis on kajastatud 2018. hooaega, kui Tänak ja Järveoja kõige kõrgemas tipus MM-tiitli nimel heitlesid. Kogu hooaja jooksul olid Tänakuga kaasas kaameramehed, kes filmisid MM-sarjas üles kõike, mida saarlane koos kaardilugeja Martin Järveojaga tegemas oli. 

Vaatajale avaneb harukordne võimalus elada maailma eri paigus kaasa Oti püüdlustele võita WRC-sarja ihaldatud maailmameistritiitel ja olla tunnistajaks kriitilistele hetkedele. Kinolinale tuuakse ilustamata reaalsus närvesöövate võistluste telgitagustest ning näidatakse seda, mis muidu avalikkusele kättesaamatuks jääb.

Paralleelselt võidusõidu tõusude ja mõõnadega rullub lahti inimlik lugu, kuidas põikpäine Saaremaa poiss murdis end kõige kiuste maailma tippu. Tema teekond maailma üheks kiiremaks rallipiloodiks on olnud kui sõit ameerika mägedel. Oti seiklusrikka elu ja karjääri tagamaid avavad talle erinevatel aegadel lähedal olnud inimesed ja loomulikult ka Ott ise. Kinnise iseloomu poolest tuntud tippsportlane on filmis ootamatult otsekohene rääkides nii oma elu kõrghetkedest kui madalseisudest.

Apollo Kinodes alates 12. aprillist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.