Filmimusa: Jennifer Lopezi võimas hitt filmist «Teine võimalus» sisendab naistele jõudu

Jennifer Lopez American Music Awardsilö 2018.

FOTO: OConnor-Arroyo / AFF/PA Images / Scanpix

Vasrti näeb Jennifer Lopezi uuesti kinolinal, romantilise komöödia «Teine võimalus» (Second Act) peaosas. Filmi nutikas kangelanna on paljuski «Jenny from the block», nagu Lopez omal ajal laulis, kuid uue tuhkatriinuloo tarvis on latiinostaar sisse laulnud hoopiski uue ja võimsa hittloo.

Lugu tuli esmaesitlusele oktoobrikuus American Music Awardsil ning selle sõnum on kooskõlas filmi omaga: kange naine võib saavutada kõike, kui ta asja käsile võtab – ta on piiramatu! Loo autor on hitimeister Sia.

Lustakas romantiline komöödia «Teine võimalus» toob uuesti ekraanile igihalja lauljatari ja näitlejanna Jennifer Lopezi, kes asub kehastama nutikat poemüüjat, kellele elu ootamatu karjärivõimaluse kätte mängib.

«Hakkaja tüdruku» ja «Manhattani tuhkatriinu» stiilis komöödias kehastab Jennifer Lopez 40-aastast Mayat, kes on täitumata unistuste tõttu masendusse sattunud. Siis aga saab ta võimaluse end tõestada New Yorgi tippäris, et ka nn tänavatarkused võivad väärtust omada ning et teiseks võimaluseks pole kunagi hilja.

Apollo Kinodes alates 14. detsembrist 2018.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.