Elagu Rocky Balboa! Poksifilm «Creed II» toob Sylvester Stallone'i tagasi ringi

«Creed II»

FOTO: Warner Bros.

Metro Goldwyn Mayer Picturesi (MGM) ja Warner Bros. Picturesi filmis «Creed II» asuvad taas peategelasi Adonis Creedi ja Rocky Balboat kehastama Michael B. Jordan ja Sylvester Stallone.

 «Creed II» jätkab «Rocky» lugude saagat ja on järg kriitikute tunnustuse pälvinud ning publiku lemmikuks saanud 2015. aasta filmile «Creed: Rocky pärand», mis teenis kinodes kõikjal maailmas üle 170 miljoni dollari. Esimese filmi lavastanud Ryan Coogler («Must Panter») on sel korral tegevprodutsent. Uue filmi lavastaja on Steven Caple Jr., kelle 2016. aasta draama «The Land» teenis kriitikute heakskiidu.

Adonis Creed üritab oma elus tasakaalu leida. Eraelu kohustuste ja järgmiseks suureks matšiks valmistumise kõrval seisab ta silmitsi elu suurima väljakutsega. Areenile astumise muudab ainult raskemaks vastane, kes on seotud tema pere minevikuga. Rocky Balboa toetab teda kõiges ning koos astuvad Rocky ja Adonis vastamisi ühise pärandiga, mõtlevad, mille nimel võidelda tasub, ja avastavad, et kõige tähtsam on perekond. «Creed II» näitab, et taipamaks, kuidas algselt tšempioniks saadi, tuleb minna tagasi juurte juurde, ja mäletada, et mineviku eest pole kusagil pääsu.

Tessa Thompson mängib Biancat, Wood Harris Tony «Little Duke» Burtonit, Russell Hornsby Buddy Marcelle«i, Florian »Big Nasty« Munteanu Viktor Dragot, Andre Ward Danny »Stuntman« Wheelerit, Phylicia Rashad Mary Anne»i ja Dolph Lundgren Ivan Dragot. 

Caple Jr-i lavastatud filmi stsenaariumi kirjutas Stallone «Rocky» filmide tegelaskujude põhjal. Filmi produtsendid on Sylvester Stallone, Kevin King-Templeton, Charles Winkler, William Chartoff, David Winkler ja Irwin Winkler. Coogler, Jordan ja Guy Riedel on tegevprodutsendid.

Filmivõtted toimusid peamiselt Philadelphias, osalt ka New Mexicos.

Coogleri lavastatud ja Metro Goldwyn Mayer Picturesi, Warner Bros. Picturesi ja New Line Cinema film «Creed: Rocky pärand» linastus 2015. aasta novembris. Stallone teenis sellega mitmeid auhindu, nende seas Kuldgloobuse parima meeskõrvalosatäitja rolli eest ja kandideeris ka Oscarile.

Apollo Kinodes alates 4. jaanuarist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.