Uus film Harry Potteri loojalt! «Fantastilised elukad» võlub röögatult hea näitlejateansambliga

Johnny Depp filmis «Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd»

FOTO: Capital Pictures / Scanpix

Novembrikuiselt süngetesse õhtutesse toob põnevust «Harry Potteri» saaga autori J. K. Rowlingu raamatu põhjal valminud seiklusfilm «Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd».

Filmistuudio Warner Bros. Pictures «Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd» on J.K. Rowlingu Wizarding World™ sarja viiest seiklusloost järjekorras teine.

Esimene film lõppes vägeva musta võluri Gellert Grindelwaldi (Johnny Depp) vahistamisega MACUSA (Ameerika Ühendriikide võlurikongressi) poolt, tänu Newt Scamanderi (Eddie Redmayne) kaasabile. Kuid nüüd on Grindelwald viinud oma ähvarduse täide ja põgenenud vanglast, et asuda koguma endale järgijaid, kes ei aimagi ta tegelikku plaani: viia läbi puhtavereliste võlurite ülestõus ning asuda kõigi lihtsurelike üle valitsema. Selleks, et Grindelwaldi takistada, palub Albus Dumbledore (Jude Law) abi oma endiselt õpilaselt Newt Scamanderilt. Too annabki nõusoleku, aimamata, millised ohud ees varitsemas on. Üha enam lõhenevas võlurite maailmas kehtestatakse piire ning pannakse proovile ka lähimate sõprade ning pereliikmete ustavussidemed.

Filmi osatäitjateks on näitlejate ansambel eesotsas Eddie Redmayne'i, Katherine Waterstoni, Dan Fogleri, Alison Sudoli, Ezra Milleri ning Jude Law' ja Johnny Deppiga. Lisaks teevad rolle Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, William Nadylam, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo ja Poppy Corby-Tuech.

«Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd» on lavastanud J.K. Rowlingu käsikirja põhjal David Yates. Filmi produtsentideks on David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves ja Lionel Wigram. 

Apollo Kinodes alates 16. novembrist 2018.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.